Kaip ieškoti?
Radiatorių skaičuoklė
Kaip ieškoti? Detali paieška
Kermi šeimai
Užsakymų tel.: +370 676 21001, 8-699-82994

Kermi radiatorių ypatumai

Šoninio prijungimo Kermi profiliniai radiatoriai.

Profil-Kompakt

Kermi profiliniai šoninio prijungimo radiatoriai – tai populiariausia šildymo įranga, tiek naujose statybose, tiek renovuojamuose objektuose. Moderni radiatorių gamybos technologija, nedidelė vandens talpa, harmoningas konvekcijos ir spinduliavimo būdu atiduodamas šilumos srautas užtikrina didelę radiatoriaus šilumos galią.

Dailios be aštrių briaunų apdailinės grotelės, lengvai nuimami radiatoriaus šonai užtikrina lengvą vidinių paviršių išvalymą. Radiatoriai padengti dvisluokne lako danga, kuri neišskiria kenksmingų aplinkai medžiagų. Visi radiatoriai komplektacijoje turi laikiklius, kurie padės greitai ir patikimai pakabinti prietaisą ant sienos, nuorintoją ir akles. Radiatorių galima kabinti nenunėmus specialaus apsauginio įpakavimo, tai apsaugo prietaisą nuo pažeidimų apdailos darbų metu. Kermi radiatorius galima jungti prie bet kokio šilumos šaltinio - miesto šilumos tinklai ar individuali šildymo sistema su įvairių kuro rūšių centrinio šildymo katilais, taip pat tinka geoterminio šildymo sistemoms. Galima jungti prie vienvamzdės ar dvivamzdės šildymo sistemų. Kermi gamina ir renovacinius radiatorius (bendas aukštis 550 mm, atstumas tarp vamzdžių centrų 500 mm), kurie idealiai tinka keičiant seno tipo ketinius ar skardinius radiatorius.

 

 

 

Apatinio prijungimo Kermi profiliniai radiatoriai Therm X2

Therm X2

Dar tobulesni "Kermi" apatinio prijungimo radiatoriai su integruotu termostatiniu ventiliu. Visi 12, 22, 33 tipo radiatoriai turi modernią Therm X2   srauto paskirstymo technologiją. Gamykloje sumontuotas ir pagal radiatoriaus galią specialiai sureguliuotas ventilis atitinkantis reikalingą šilumos srautą  leidžia žymiai sumažinti energijos sąnaudas, finansines išlaidas ir sutaupyti laiką derinant ir balansuojant šildymo sistemą. Galimybė rinktis įvairios konstrukcijos termostatines galvutes.

Visi išoriniai privalumai, kaip ir profilinių šoninio prijungimo radiatorių. Lengvai nuimami radiatoriaus šonai ir apdailinės gotelės užtikrina parastą vidinių paviršių išvalymą. Radiatoriai padengti  kenksmingų nedžiagų neišskiriančia dvisluokne lako danga. Visi radiatoriai turi laikiklius, nuorintoją ir akles. Radiatorių galima kabinti nenunėmus specialaus apsauginio įpakavimo, tai apsaugo prietaisą nuo pažeidimų apdailos darbų metu. Galima jungti prie vienvamzdės ar dvivamzdės šildymo sistemų. Idealiai tinka ir plačiai naudojami naujose šildymo sistemose, jungiant plastikiniais vamzdžiais iš grindų arba iš sienos naudojant H tipo kampinį prijungimo mazgą.